"Дивак" Тютюнник характеристика героїв

 

“Дивак” Тютюнник характеристика героїв твору викладена в цій статті.

“Дивак” Тютюнник характеристика героїв

“Дивак” Тютюнник характеристика Олеся

Олесь — маленький хлопчик, якому все цікаво, особливо те, що відбувається в лісі. Він зображується одинаком, тому що інші діти не поділяють його інтересів. Навіть дорослі не розуміють його, що призводить до конфліктних ситуацій.

“Дивак” Тютюнник характеристика Федька

Федько — приклад звичайного хлопця. Він полюбляє гратися з іншими, пустувати та навіть битися. Але він не поганий. Він вдарив Олеся не навмисно і потім дуже жалкував про це, та знайшов чудовий спосіб примирення — пригостив голодного Олеся пирогом з м’ясом.

Федько Тойкало: цитатна характеристика:

– «А Федько розбишакувато вишкірив зуби і, вказуючи рукавом на Олеся, заволав так, що шия одразу зробилась тоненькою: — Бий зрадника! — підскочив, тицьнув Олеся ліктем під скроню і зник поміж палями»;
– «На попоїж,— сказав ніяковіючи і втиснув Олесеві в руку подавлений теплий пиріг»;
– «…заховав подарунок під полу, пом’явся… Потім ударив себе книжками по гузенцю, крикнув: «Гат-тя-вйо!» — і подався до річки трусити ятері».

“Дивак” Тютюнник характеристика діда Прокопа

Дід Прокоп – старший наставник для Олеся. Він багато чого повідав за життя, багато чого знає. Він відповідає на всі запитання хлопчика, пояснює те, що малому ще не зрозуміло. Олесь, всмоктує всю інформацію, але в дечому не погоджується з дідом, який впевнений, що без насильства в житті не обійтись. Саме тому дід вважає Олеся диваком — тобто зовсім не готовим до дорослого життя.


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы