"Найкращий намет" аналіз

 

“Найкращий намет” аналіз твору Ярослава Стельмаха допоможе підготуватися до уроку.

Ярослав Стельмах “Найкращий намет” аналіз

Жанр – повість

“Найкращий намет” головні герої:

  • Однокласники: Сергій Стеценко і Дмитро Омельчук, Генка Биструшкін та інші діти: Юрко, Люська, Вітька з Вовкою.
  • Оповідач – Сергій.
  • В’ячеслав Денисюк – Славко. Він приїхав у табір з акордеоном
  • Ірина Василівна – вожата у таборі,
  • фізкультурний організатор – Сергій Анатолійович.
  • Олександр Миколайович – начальник табору.

“Найкращий намет” композиція:

Зав’язка – Приїзд хлопців до табору.

Розвиток події: Хлопці готуються до відкриття табору; ловлять нічного „злочинця”; беруть участь у конкурсі пісні; змагаються за звання кращого рибалки; Сергій і Митько роблять пліт.

Кульмінація – військова гра.

Розв’язка – перемога друзів у військовій грі завдяки Славку.

“Найкращий намет” характеристика героїв

Сергій. Здається, що Митька я знав завжди. Ми дружимо дуже давно. Митько – чудовий товариш. А ще у нього, за його власним висловом, „добре варить казанок”. А скільки ідей з’явилося у голові мого друга в таборі. От тільки ідеї ці не завжди дають найкращий результат.

Митько. Ото Генка! Ото кадр! Не побоявся йти до табору вночі. А як цікаво придумав, коли назвався Миколою Мусюкіним. Такому хлопцеві місце в нашому наметі. Ми станемо чудовою командою.

Митько про Славка. Цей Славко – справжній мамин синочок. До табору поїхав, бо так мама йому, Славусикові, сказала. Спортивної години він не любить, бо тут можна „рученьки і ніженьки переламати”. А акордеон! Ви таке бачили? Щоб з акордеоном до табору припертися. Тюхтій, боягуз!.. І чому саме він потрапив до нашого намету? Славко своїми вчинками доводив, що він не „мамин синочок”. Він не побоявся вийти посеред ночі ловити „злочинця”. На конкурсі пісні, коли Сергій забув підставити йому стілець, грав лежачи).

Славко про Сергія. У таборі я познайомився з двома друзями. Якщо порівнювати Сергія з Митьком, то він справжній ангел. Але Сергій завжди слухає Митька, робить те, що той придумає.

Після перебування в таборі хлопці змінилися. Вони навчилися дружити, вболівати один за одного. Але найбільше змінився Славко. Він став справжнім героєм зміни.Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы