Гуртуймося, браття-українці, адже лише крізь терни шлях веде до зір!

 
«Per aspera ad astra»… Саме так звучить вислів «Крізь терни до зірок» латиною. І, гадаю, багато-хто з тих, кого зараз знає увесь світ, колись, на початку свого творчого шляху не раз й не два промовляв ці слова, намагаючись підбадьорити себе. Що ж значить цей вислів? Якщо ви помітили, то жоден із лауреатів Нобелівської премії, видатних композиторів, підприємців, політиків, професорів не отримали своє визнання, успіх, нагороди з легкістю, усе давалось їм шляхом проб та помилок, шляхом постійних експериментів, безсонних ночей та витрачених нервових клітин…
До чого я веду? На мою думку, українському народові вже давно пора збагнути, що жодне благо не дається нам з легкістю, що за кожну річ, якщо вона дійсно є вартісною, дійсно доведеться заплатити ціну. Якою ж буде ця ціна для народу України? Це не працьовитість, адже українці здавна вирізнялись любов’ю до праці та до землі. Це й не відвага або патріотизм, оскільки наявність цих двох, надзвичайно важливих та потрібних, якостей українці довели під час подій 2013 року…
То в чому ж полягає наша проблема? Проблема українців? Проблема нації? Що треба зробити нам, аби врешті вирватись із полону гострих «тернів» та дістатись омріяних «зір»? Наріжним каменем у досягненні мети для нас є згуртованість, досягнення цього стане для нас і довгоочікуваним «квитком» для кращого життя.

Напевно, кожен з нас чув повчальну притчу про те, як батько вирішив навчити дітей згуртованості та попрохав їх зламати прутик з віника. Діти з легкістю впорались. Тоді батько ускладнив їм завдання та попрохав зламати увесь віник навпіл, з чим діти, певна річ, впоратись не змогли. На моє глибоке переконання, мораль цієї історії має навчити нас наступних речей: по-перше, коли ми розрізнені, коли брат воює проти брата, а кревні родичі не можуть дійти згоди – ми стаємо набагато ослабленішими, набагато вразливішими, тож ворог з легкістю нас зможе перемогти. Якщо ж ми станемо повноцінним «віником», а не розрізненими прутиками, то я певна на всі сто відсотків, що ми будемо непереможними. Моя мама часто повторює такий вислів, що «Гуртом і батька легше бити», звісно, сприймати ці слова треба не буквально, а в переносному значенні.
Але погодьтесь, що коли ви маєте на кого спертись, коли є люди, що вас підтримують, люди, які знаходяться з вашого боку барикад, то вам набагато легше досягти мети, дістатись «зірок».
Українці! Гуртуймося, браття, адже шлях до омріяних зірок так близько, варто лише стати плечем до плеча та боротись!
Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы