"Мауглі" характеристика Балу

 

Характеристика Балу з казки “Мауглі” наведена в цій статті. Балу – бурий ведмідь, цей неповороткий герой може проявляти спритність у важких ситуаціях. Може дати мудру пораду. Він ніби дідусь для Мауглі.

“Мауглі” характеристика Балу

I. Балу стає на захист Людського дитинчати. (На Скелі Рад вирішувалася доля Мауглі. Треба було підтримати Батька Вовка і не віддати Шер-Ханові дитинчати. Балу взявся його навчати.)

II. Балу навчає Мауглі усіх Законів лісу й води. (Мауглі стомлювався, але Балу був невблаганним. Він і Багірі пояснював, шо краше він, люблячи малюка, наставить йому синців. Балу знав, шо хлопець виживе у Джунглях тільки тоді, коли запам’ятає Владичні Слова Джунглів.)

III. Балу застерігає Мауглі від спілкування з Мавпячим Племенем. (Ведмідь пояснював своєму вихованцю, шо у Мавпячого Племені немає Законів, вони — небезпечні, підступні вигнанці і їх треба остерігатися.)

IV. Балу вирішив звернутися по допомогу до кам’яного пітона Каа. (Балу згадав, шо Бандар-Логи бояться Каа. шо вони тремтять, навіть почувши його ім’я.)

V. Останні поради сліпого старого Балу перед прощанням назавжди. (Після боротьби з рудими собаками Мауглі вирішив повернутися до людей. Непросто дається йому це рішення. Балу розуміє, шо діється з його улюбленцем. Хоча йому боляче розлучатися з Мауглі, він нагадує слова Акели, шо Мауглі сам прожене Мауглі до Людської Зграї. Потім промовляє зворушливі слова, які Мауглі запам’ятає на все життя: «…іди своїм власним слідом… Та коли тобі буде потрібна лапа, зуб, око або слово, шо хутко переноситься вночі, пам’ятай, Повелителю лісових гущавин, — Джунглі з’являться на твій поклик».)


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы