Чому Маленький принц відправився в подорож?

 

З якою метою Маленький принц відправився в подорож?

Маленький принц відчував себе самотньо на своїй планеті, і відправився в подорож для того, щоб знайти собі друга.

Маленький принц прилетів з маленької планети, яка була його будинком. Але життя його було сумним і самотнім, тому він дуже любив дивитися на захід – особливо коли йому бувало сумно. Він робив це по кілька разів на день, просто пересуваючи стілець слідом за сонцем. Все змінилося, коли на його планеті з’явилася чудова квітка: це була красуня з шипами – горда, образлива і простодушна. Маленький принц полюбив її, але вона здавалася йому примхливою, жорстокою і зарозумілою – він був тоді надто молодий і не розумів, як осяяла його життя ця квітка. dovidka.biz.ua Примхи квітки одного разу набридли Маленькому принцу, і він вирішив покинути свою планету. Він відправився в подорож по планетам для того, щоб знайти собі друга.

Відвідуючи послідовно шість планет, Маленький принц на кожній з них стикається з певним життєвим явищем, втіленому в мешканцях цих планет: владою, марнославством, пияцтвом, псевдовчених …

Сумніви у вірності своїх поглядів долають і принца, коли він потрапляє на Землю і бачить цілий сад точно таких же троянд, як у нього на планеті. “Я-то уявляв, що володію єдиною у світі квіткою, якої більше ні в кого і ніде немає, а це була звичайнісінька троянда. Тільки всього в мене й було що проста троянда да три вулкана, що були мені по коліно, і то один з них погас і, можливо, назавжди … який же я після цього принц … »

Відкрити правду і відновити душевну гармонію принцу допомагає Лис. Недарма в казках він часто символізує життєву мудрість, адже саме Лис допомагає Маленькому принцу побачити істину і повернути втрачену чистоту свідомості: «Ось мій секрет, він дуже простий: пильно одне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш. »

До розуміння простої мудрості про важливість любові, дружби і чистоти серця, героя також наводить ще один персонаж – Змія – проста, але дуже ємна характеристика людства в цілому:

«А де ж люди? – Знову заговорив нарешті Маленький принц. – В пустелі все-таки самотньо … – Серед людей теж самотньо, – зауважила змія »

Саме вона, древній символ таємних знань і мудрості, відправляє героя назад на свою планету за допомогою своєї отрути.


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы