"Принц і злидар" головні герої

 

“Принц і злидар” головні герої роману Марка Твена

“Принц і жебрак” головні герої

  • Том Кенті,
  • Едді Тюдор,
  • Джон Кенті,
  • Джейн Сеймур,
  • Генріх VIII

Том Кенті – народився в лондонських трущобах, постійно недоїдав, терпів побої від батька, просив милостиню у перехожих. Відносини в його родині були жорстокими, і тільки мати крадькома могла приголубити сина, дати йому щось смачне або просто погладити по голові.
Єдиною «втіхою» Тома був священик Ендрю. Він шкодував хлопчика, розповідав йому красиві легенди, показував, що є й інше життя, відмінне від їхнього життя.

Едуард – принц, виріс в багатстві, турботі, завжди був справедливий і добрий, не дозволяв ображати своїх «підданих», вершив праведний суд. І потім, вже коли принц перетворився на жебрака, він поводив себе, як благородна людина. Едуард нікому не дозволяв принижувати себе, завжди відстоював свою гідність. Цей герой завжди був добрий, чесний, справедливий. Саме тому, до нього тягнулися хороші люди, тому він завжди знаходив допомогу і підтримку.
Важкі були випробування Едуарда, йому довелося багато чого пережити: він побував у злодійський зграї, зустрівся з відлюдником, який трохи його не вбив, потрапив у в’язницю.

Майлс Гендон – благородний воїн, ангел-хранитель Едуарда. Тому в фіналі він цілком заслужено повертає своє добре ім’я і отримує привілей сидіти в присутності короля.

Батько Тома – негативний персонаж, жорстокий, неосвічений п’яниця і злодій, думаючий лише про власну вигоду.

Дядя Едуарда – негативний персонаж, улесливий притворець, який сам прагнув прийти до влади, використовувати «божевілля» короля заради свій вигоди.


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы