Твір по картині Айвазовского «Хвиля» – Айвазовский Іван

 
 

Якщо ви збираєтеся відвідати Державний Російський музей, що перебуває в Санкт – Петербурзі, то зупинитеся на одна мить у картини знаменитого художника Івана Костянтиновича Айвазовского, що називається “Хвиля”. Створено цей мальовничий утвір в 1889 році. Картина маслом на полотні

Наприкінці свого життя великий художник був повністю поглинений ідеєю створення полотна із синтетичним образом таємничої морської стихії. І в останнє десятиліття свого життя художник працює саме над створенням такого образа. Він пише ряд більших полотен у пошуках створення образа бурхливого моря, морської стихії, наповненою всією своєю міццю й силою.

Серед створених картин того періоду – “Обвал скелі” (1883), “Бура на Азовському морі” (1895), “Хвиля” (1889), про яку піде мова нижче й “Від штилю до урагану” (1895).

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы