Позитивні образи «Пісні про Роланда»

 

І. Завдання, яке ставив перед собою автор «Пісні про Роланда». (Турольд у «Піс­ні про Роланда» не уславлював минуле, а утверджував ідеали, на які мають рів­нятися сучасники й нащадки славних лицарів. Він закликав франків бути смі­ливими, мужніми, вірними, як Роланд і його друзі.) 11 Позитивні образи «Пісні про Роланда».

1. Образ Роланда. (Роланд, головний герой твору, лицар, який не знав стра­ху. Він вірно служив королю Карлу, захищав інтереси Франції, утверджу­вав християнство у світі.)

2. Образ короля Карла. (Король Карл був мудрим правителем. Він умів само­стійно вирішувати складні державні питання, цінував відданих йому і бать­ківщині людей, мужньо боровся із ворогами і нещадно карав зрадників.)

3. Образ Олів’єра. (Граф Олів’єр, друг Роланда, у битвах завжди був поруч із лицарем, захищав його від підступних ударів ззаду. Та, разом із тим, міг чесно і прямо вказати Роландові на його помилки, розгніватися на друга за нерозумну сміливість і не приховувати свого невдоволення. Він був від­даним Роландові до останнього, і тільки смерть поклала край цій дружбі.)

ПІ. Патріотизм і відданість високим ідеалам позитивних героїв «Пісні про Ролан­да». (Роланд, король Карл, граф Олів’єр, архієпископ Туркін, а разом із ними інші лицарі-барони та прості воїни-франки виявили чудеса героїзму у битві з іновірцями. Усі вони любили Францію-красуню, вірили в єдиного Бога і зара­ди своїх ідеалів готові були полягти в бою.)

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы