Творення держави — справа кожного з нас

 

Україна… Вона відносно недавно з’явилася на сучасній політичній карті світу як незалежна держава, але її державність існує вже багато століть. Ця державність була заснована нашими пращурами-слов’янами на безкраїх територіях, куди того часу входили землі не лише України. Але спадкоємцем слов’янської державності стала саме українська державність. Від самого заснування України її намагалися знищити, підкорити собі багато могутніх держав. І кожного разу знаходилася людина, палкий патріот держави, що очолював боротьбу українського народу проти загарбників. Не завжди народ перемагав, але принаймні завзято боровся.

Таке наше минуле. А яке є наше теперішнє, майбутнє?

Сьогодні різні держави шарпають Україну на всі боки, намагаються повернути на такий шлях розвитку, який вигідний саме їм. Але ж Україна створена, щоб захищати нас, українців, і функціонувати так, як потрібно українському народові. Тому ми повинні відстоювати нашу державу, змінювати її на краще, а якщо треба, то й творити наново.

Ми — це весь український народ. Якщо всі люди не докладуть зусиль до цієї справи, то нічого не зміниться. Я впевнений, що одна людина в державному ладі змінити нічого не може, але якщо вона очолює велику групу однодумців, то це вже реальна сила, яка може боротися за свої права, ідеали і переконання. Ось тут постає питання про вибір Керівника. Це є внеском кожного з нас у творення держави. Тут ми не повинні схибити, бо в нас є можливість обрати керівництво за своїм сумлінням та віруванням. І залежно від того, які в народі вірування, можна уявити його майбутнє.

Я сподіваюсь, що майбутнє нашого народу не буде таким жахливим, яким його уявляє собі переважна більшість людей. Але нове, ліпше майбутнє потребує докорінних змін існуючих нині в країні порядків. Тут кожен з нас також може зробити свій внесок. Людина, змінюючи на краще щось у своїй праці, своєму житті, навіть у своїй поведінці, змінює на краще і загальні показники по країні. Отже, кожен з нас у змозі поліпшити суспільні відносини. І якщо кожен із представників великого українського народу докладе хоч невеличку частку своїх зусиль, щоб змінити нашу державу на краще, то наступні покоління українців зможуть дивитись у своє майбутнє без остраху і будуть згадувати наші часи як ще одну героїчну сторінку історії українського народу і його державності.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы