Войти
Закрыть

Сторінка 103 відповіді до робочого зошита 6 клас Власов

ГДЗ 6 Клас , ГДЗ Всесвітня історія 6 клас Власов 2014 (Робочий зошит)

 
Сторінка 103
Завдання 1.
Відповідь:
• Портрету Октавіана Августа відповідає уривок № В, тому що обличчя його було спокійним.
• Портрету Нерона відповідає уривок
№ А, оскільки волосся він завжди завивав кучерями й укладав рядами, а під час грецької їзди навіть відпускав їх на потилиці.
• Портрету Веспасіана відповідає уривок
№ Б, бо він був будови міцної й кремезної, з суворим виразом обличчя.
Завдання 2.
Відповідь:
1 - Б) найвищий давньоримський акведук Пон-дю-Гар (Франція);
2 - В) найбільшу споруду тогочасного Рима - Великий цирк (реконструкція);
3 - Д) найвідоміший амфітеатр Флавіїв - Колізей;
4 - Г) арку Септимія Севера з римського форуму;
5- А) базиліку Ульпія на форумі Траяна (реконструкція);
6 -Е) колону імператора Марка Аврелія.
Завдання 3.
Відповідь:
Пантеон - «храм усіх богів», купол якого до кінця 19 століття залишався найбільшим у світі. Цю найдосконалішу архітектурну та інженерну споруду Рима побудовано в 2 ст. за імператора Адріана на місці попереднього храму. Купол Пантеону сягає в діаметрі 43 м. Щоб втримати склепіння такої ваги, довелося зробити стіни завтовшки 6 метрів. Досконалість споруди виявляється в дивовижній співмірності пропорцій: діаметр будівлі майже дорівнює її висоті, а висота купола дорівнює висоті стін, на які він спирається. Пантеон - перший античний храм, у якому акцент у сприйнятті перенесено із зовнішнього вигляду на внутрішнє оздоблення. Усередині Пантеон має двох’ярусну стіну з колонами й нішами, прорізану склепінчастими арками. На другий, менший і більш плаский, ярус спирається купол. Купол має п’ять рядів квадратних заглиблень і завершується отвором діаметром 9 метрів — «Оком Пантеону». Крізь нього в храм проникає денне світло й повітря. Пантеон - єдина велика споруда Давнього Риму, яка збереглася до сьогодні не в руїнах.скачать dle 11.0фильмы бесплатно
 
Даний матеріал відноситься до підручника "ГДЗ Всесвітня історія 6 клас Власов 2014 (Робочий зошит)", створено завдяки МІНІСТЕРСТУ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ (МОН)

Коментарі (0)

Додавання коментаря

  • оновити, якщо не видно коду

Навігація