Як тварини доглядають своїх дитинчат?

 

Як тварини дбають про своє потомство Ви дізнаєтеся в цій статті.

“Як тварини доглядають своїх дитинчат” твір

Турбота про потомство – один із основних інстинктів, притаманний сучасній фауні. Це забезпечує продуктивний розвиток для продовження роду.

Основним важливим правилом догляду є процес годування. Як і всі інші, малята потребують правильного раціону. Це материнське молоко. Саме з молоком дитинчата вбирають любов, інстинкти, навички своїх батьків. Одні матері годують потомство стоячи, інші – лежачи. Проте це не принципово. Головне – молодий організм отримує всі поживні речовини.

Домашній затишок і чистота – ще одне правило правильного виховання потомства. Така звичка, певно, властива всім ссавцям без виключення. Як правило, мати бере кожне маля й ретельно вичищає, вискубує зайву шерсть або пір’я, вибирає блохи. Наприклад, кролики мають звичку вискубувати на животі пух і утеплювати ним нірку. Це дозволяє малятам не змерзнути в морози. Але якщо батьків немає поруч, то майже всі дитинчата збираються в купку, щоб зберегти внутрішнє тепло.

Ну і, звичайно, захист від ворогів. Не всі ссавці чи птахи мають грізну зовнішність. Дехто із них до останнього бореться аби врятувати майбутнє покоління. Та за допомогою батьківських інстинктів це зробити значно простіше.

Процес народження й виховання потомства, безумовно, вирізняється своєю складністю. Та, певно, у всьому світі не знайдеш більш ніжного й справжнього видовища, ніж батьки піклуються про своє маля.

Тепер Ви знаєте як тварини піклуються про своє потомство та зможете підготувати свою презентацію на дану тему.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы