Хліб — символ добробуту народу

 
Той, хто має багато зерна, добре перезимує й матиме, що посіяти навесні. У нього будуть веселі свята, тепло й затишок в оселі, добра їжа на столі. А тому, хто працював погано, узимку непереливки. Таке розуміння хліба, який забезпечує добробут родини, притаманне нашим співвітчизникам.

Чому хліб, а, наприклад, не картопля або буряки є сим­волом добробуту українців? Мабуть, тому, що наша держа­ва в минулому була невичерпною житницею всієї Європи. А ще тому, що в недалекому майбутньому вона безперечно поверне собі це почесне звання.

Урожай 2001 року в Україні виявився небувалим. Дер­жава забезпечила власні потреби, отримала якісний по­сівний матеріал, та ще й на продаж за кордон немало за­лишилося. У багатьох містах та селах подешевшав хліб. Я вважаю, що це лише перша ластівка змін на краще в рідній Україні.

Отже, буде хліб — буде й добробут. Одне за одним настануть веселі свята. І на кожному родинному столі буде стояти не тільки хліб, а ще багато чого до хліба. І ще буде здаватися, що то не вітер грає в деревах, а наші пращури говорять до нас із глибини століть. Вони радіють за нас — працьовитих і хазяйновитих.
Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы