Войти
Закрыть

У чому особливості цивілізацій Стародавньої Індії (відповіді)

ГДЗ 6 Клас , ГДЗ Всесвітня історія 6 клас Пометун, Мороз 2014

 
§ 20. У ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛІЗАЦІЙ СТАРОДАВНЬОЇ ІНДІЇ
Сторінка 96
1. Коли існували індійські цивілізації?
У Ні - на початку II тис. до н.е. у Північно-Західній Індії існувала цивілізація, яку називають Індійською.
2. Назвіть основні риси Індської цивілізації та її здобутки.
Індійці були першими у світі, хто приручив і навчився використовувати в господарстві слонів, які допомагали як транспорт, а також в будівництві.
Давні індійці використовували колесо, бо пересувалися вони на двоколісних візках, запряжених биками, а по воді - на веслових чи вітрильних суднах. Знайдені археологами гирі та вимірювальні лінійки свідчать про жваву торгівлю і те що ці приналежності використовувались вперше. Широкі та довгі вулиці міста, перетинаючись під прямим кутом, забудовувалися дво- або триповерховими будинками з випаленої цегли. Майже кожна така оселя мала душ і вбиральню. Використана вода стікала в загальноміську каналізацію. У Європі такі блага цивілізації з’явились лише через кілька тисячоліть. 
3. Чому цивілізацію Північно-Східної Індії II - середини І тис. до н.е. називають Ведійською?
Цивілізацію Північно-Східної Індії II - середини І тис. до н.е. називають Ведійською тому, бо саме в результаті поєднання культури аріїв і місцевих племен, тоді, було складено на санскриті - мові аріїв - священні тексти (так називають збірники священних гімнів на честь арійських богів)
4. Чим відзначилася династія Маур’їв?
Починаючи з VIII ст. до н.е., в Індії з'являються численні князівства та царства, які поступово об'єднуються в єдину державу Маур’їв, що охоплювала майже всю Індію.
У середині III ст. до н.е., за часів правління царя Ашоки, ця держава досягла могутності та розквіту.
Столиця держави Маур’їв вражала розкішними палацами і храмами. За свідченнями мандрівників, обнесене мурами місто мало більше як 60 воріт і 570 оборонних веж. Колони царського палацу прикрашала ліпнина: позолочені виноградні лози і птахи зі срібла. 
5. Поясніть, чому Індуську цивілізацію вважають загадковою.
Індуська цивілізація була одна з перших знайдених цивілізацій, де вчені знайшли докази, що індійці були першими у світі, хто приручив і навчився використовувати в господарстві слонів, де було дуже розвинене сільське господарство, а також ремесла: гончарство, ткацтво, ковальство, суднобудування, виробництво фаянсу тощо. Ремісники навчилися добре обробляти метали - мідь, срібло, бронзу, але ще зовсім не знали заліза. Давнім індійцям було відоме колесо, бо пересувалися вони на двоколісних візках, запряжених биками, а по воді - на веслових чи вітрильних суднах. Широкі та довгі вулиці міста, перетинаючись під прямим кутом, забудовувалися дво- або триповерховими будинками з випаленої цегли. Майже кожна така оселя мала душ і вбиральню. Використана вода стікала в загальноміську каналізацію. Європа «дізналася» про такі блага цивілізації лише через кілька тисячоліть. І раптом на початку II тис. до н.е. міста Індської цивілізації почали занепадати, і з часом їх занесло піском. Історики ще не встановили причини такого запустіння. Можливо, це була екологічна катастрофа.Також знайдені археологами найдавніші ієрогліфічні написи ще й досі не прочитані.Саме з цих причин, я думаю, Індуську цивілізацію вважають загадковою. 
6. Порівняйте спосіб життя індійців і мешканців Дворіччя і Єгипту III тис, до н.е. Чим вони схожі, а чим різняться?

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
 
Даний матеріал відноситься до підручника "ГДЗ Всесвітня історія 6 клас Пометун, Мороз 2014", створено завдяки МІНІСТЕРСТУ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ (МОН)

Коментарі (0)

Додавання коментаря

  • оновити, якщо не видно коду

Навігація