Рішення та ухвали апеляційного суду

 

Розглянувши справу, апеляційний суд постановляє ухвалу у випадках:

  • 1) відхилення апеляційної скарги і залишення рішення суду без змін;
  • 2) скасування ухвали, що перешкоджає подальшому провадженню у справі, і направлення справи для продовження розгляду до суду першої інстанції;
  • 3) скасування рішення суду із закриттям провадження у справі або залишенням заяви без розгляду;
  • 4) відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали суду без змін;
  • 5) зміни ухвали суду першої інстанції;
  • 6) скасування ухвали та вирішення питання по суті (ст. 314 ЦПК). Апеляційний суд ухвалює рішення у випадках скасування судового рішення і ухвалення нового або зміни рішення.

Апеляційний суд ухвалює рішення та постановляє ухвалу за правилами ст. 19 і глави 7 розділу III ЦПК з винятками і доповненнями, зазначеними у статтях 314-316 ЦПК України.

Рішення апеляційного суду оформлюється суддею-доповідачем і підписується всім складом суду, який розглядав справу (ст. 313 ЦПК). Зазначені процесуальні документи викладаються у письмовій формі й підписуються усім складом суду, який розглядав справу. І рішення, і ухвала повинні оформлятись і підписуватись в нарадчій кімнаті. Оформлення рішення – це написання його тексту. Вимоги до змісту ухвали та рішення апеляційного суду передбачені ст. 315, 316 ЦПК.

Рішення та ухвали проголошуються негайно після закінчення судового розгляду та виходу із нарадчої кімнати. Проголошення рішення здійснюється публічно і урочисто (за винятками, передбаченими ЦПК). Рішення заслуховують стоячи. Після проголошення рішення головуючий роз'яснює його зміст.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы