Коли був написаний роман «Злочин і кара»

 

Коли був написаний роман «Злочин і кара» пам’ятає мало хто, хоча кожен пам’ятає його сюжет.

«Злочин і кара» рік написання

Роман “Злочин і кара” був написаний в 1866 році письменником Ф. М. Достоєвським.

Достоєвський писав роман з 1865-1866 року. “Злочин і кара” відтворює життя міської бідноти, відображає зростання соціальної нерівності, злочинності.

Роман друкувався частинами з січня по грудень 1866. Достоєвський багато працював над романом, поспішаючи додати до кожної чергової книжці журналу свіжі глави. Незабаром після закінчення публікації роману в журналі Достоєвський друкує його окремим виданням: «Роман в шести частинах з епілогом Ф. М. Достоєвського. Видання виправлене». Для цього видання Достоєвський зробив в тексті значні скорочення і зміни: три частини журнальної редакції були перетворені в шість, змінено частково і поділ на глави.

Основний мотив роману “Злочин і кара” – це падіння моральності. У своєму творі Ф. М. Достоєвський розповідає про людей, які живуть напруженим духовним життям, які болісно, завзято шукають істину.
Письменник показує життя різних соціальних груп: знедоленого міського люду, придавленого злиднями і приниженнями, утворених бідняків, що бунтують проти зла і насильства, процвітаючих ділків. Достоєвський глибоко досліджує не тільки внутрішній світ окремої людини, але і його психологію. Він ставить складні соціальні, моральні й філософські питання. Пошуки відповідей на ці питання, боротьба ідей – ось що становить основу роману.


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы