Життєві перемоги воїнам АТО

 
Неоголошена війна на сході не пройшла безслідно для всіх жителів України. У боротьбі за свою волю і незалежність багато людей згуртувалися у Донецькій і Луганській областях. Ми не бачили війни, ми знаємо про неї лише з книг та фільмів. А побачити на власні очі жахи воєнних подій – це зовсім інше. Не всі готові до таких змін, тому бійцям у зоні АТО необхідна як матеріальна так і моральна підтримка.
Згурівська рада лідерів учнівського самоврядування разом зі своїми координаторами приєдналася до благодійної акції «Діти Київщини – воїнам АТО», а також взяла активну участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому». Діти шкіл Згурівщини написали листи пораненим воїнам  АТО (9-18 вересня), у яких висловили теплі слова подяки, підтримки, склали вірші про їх подвиги, сміливість та стриманість, гуманізм. У малюнках  (9-20 вересня), які подарували учні воїнам, діти показали своє відношення до сучасних подій, любов і повагу до воїнів, до української символіки. Щоб допомогти воїнам АТО, лідери організували і провели  шкільні ярмарки – розпродаж солодких тістечок (на базі Безуглівської ЗОШ-8 вересня, Малоберезанської ЗОШ – 8 вересня, Правожовтневського НВК-15 вересня, Згурівського НВК «гімназія ЗОШ І ступеня»-17 вересня). 25 вересня, на День району, була організована велика виставка – розпродаж виробів декоративно – прикладного мистецтва, кондитерських виробів, виготовлених вихованцями Будинку дитячої та юнацької творчості, учнями загальноосвітніх закладів району, садочка «Веселка», Згурівського професійного ліцею. Комісія загальної та позашкільної освіти організувала конкурс  плакатів на патріотичну тему (на базі Новоолександрівського НВК-8 вересня). Разом з плакатами,  лозунгами та співом патріотичних пісень, гаслами та закликами підтримати воїнів АТО, зберегти єдність України члени комісії з питань партнерства та міжнародних відносин організували пішу ходу вулицями села (на базі Новоолександрівського НВК-9 вересня). Були проведені членами комісії толерантності та духовного розвитку  лінійки «Герої серед нас», під час яких хвилиною мовчання вшанували пам’ять  загиблих воїнів АТО ( на базі Малоберезанської ЗОШ – 8 вересня; Великокрупільського НВК – 5 вересня); а також  проведені зустрічі за круглим столом «Сини твої, Україно!» з воїном АТО Колюхом Денисом ( на базі Великокрупільського НВК – 8 вересня); Рибінським О.К. (на базі будинку дитячої та юнацької творчості). Воїни поділилися своїми враженнями від побаченого на полі бою, розповіли про своїх бойових товаришів, про їх витримку, відвагу.

Не залишилися осторонь і жителі району. Благодійну акцію підтримали приватні підприємці, родина  фермера Торби Г.М., сільський голова Мельник К.В. та більше сорока небайдужих жителів села. Активну участь взяли батьки, учні, учителі, техперсонал школи (Новоолександрівський НВК). Загальна сума коштів, яка була отримана під час проведення благодійних заходів з 8 по 25 вересня становить 19550.80 гривень.
Лідери Згурівщини  надали  допомогу  воїнам АТО, які найбільше її потребували: Драю В.В. (8 клас (класний керівник Сухенко В.В.) зібрали кошти на зимові берци, теплі носки, написали листа. До цієї допомоги долучились Чужа В.М. , Макаревич О.А.  – Згурівський  НВК «гімназія- ЗОШ І ступеня»; Рибінському О.К. (вихованці та керівники гуртків  Згурівського Будинку дитячої та юнацької творчості виготовили ляльки-мотанки «Подорожниця» для всіх воїнів 72-ої механізованої бригади, а також принесли та придбали продукти харчування та теплий одяг); Хорошку О.М. (воїн АТО), Бурмаченку А.А. (в госпіталі), Івченку Ю.Г. (ранений), Костюку В.І. (ранений) – грошова допомога ( Новоолександрівський НВК);  Сухенку М.М. (с. Красне, в госпіталі м. Ірпеня)  – грошова допомога (ЗРЛУС), Колюху Д.(с. Великий Крупіль, після поранення) – грошова допомога (ЗРЛУС), Горлушко Ю. (с. Великий Крупіль, після поранення) – грошова допомога (ЗРЛУС). Були придбані та принесені з дому продукти харчування (на базі Згурівського НВК «гімназія ЗОШ І ступеня», Будинку дитячої та юнацької творчості – 9-14 вересня). Продукти харчування, листи та малюнки були передані у Згурівський військкомат, який розвіз всім бійцям АТО.

Жовтоног Олександр, голова Згурівської ради лідерів учнівського самоврядування (Аркадіївський НВК), Мельниченко Кристина, голова комісії толерантності та духовного розвитку Згурівської ради лідерів учнівського самоврядування (Красненський НВК), Чубук Дарина, голова учнівського самоврядування «Злагода» Згурівського НВК, Чорна Марія, лідер учнівського самоврядування «Шкільний дім» Згурівської ЗОШ, Костюк Г.І., методист БДЮТ, координатор ЗРЛУС, відвідали ранених бійців Мельника Г.П., (с. Олександринівка), Бойка О.С. (с. Аркадіївка) у госпіталі м. Ірпеня. Актив лідерів подарував раненим бійцям  волошкові букети, подарунки, листи та малюнки, надали грошову допомогу. Разом з лідерами відвідали поранених голова Згурівської райради Чубук Є.О.; Черв’як Ю.М., підполковник, військовий комісар Згурівського районного військового комісаріату відокремленого підрозділу Київського обласного військового комісаріату, які вручили пораненим кондитерські та хлібопекарські вироби від активістів та ТОА «Право».

Нехай доля щедрою рукою дарує всім захисникам нашої незалежної України життєві перемоги! Слава Героям!
Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы