Характеристика Курагіна Анатоля "Війна і мир"

 

Образ Курагіна Анатоля в романі “Війна і мир” – молодий гульвіса, що шукає постійне задоволення і звесеління. Характеристика Курагіна Анатоля з цитатами наведена в цій статті.

Характеристика Курагін Анатоль

Курагін Анатоль – син князя Василя, брат Елен і Іполита, офіцер. На відміну від «спокійного дурня» Іполита князь Василь дивиться на Анатоля як на «неспокійного дурня», якого завжди треба виручати з неприємностей. Анатоль – високий красень з добродушним і «переможним виглядом», «прекрасними великими» очами й русявим волоссям. Він чепурний, нахабний, дурний, не красномовний в розмовах, розбещений, але «зате у нього була і дорогоцінна для світу здатність спокою і нічим не змінна впевненість». Будучи другом Долохова і учасником його гульб, на своє життя Анатоль дивиться як на постійне задоволення і звеселяння, яке мало бути кимось влаштовано для нього, він не піклується про свої взаємини з іншими людьми. До жінок Анатоль відноситься зневажливо і з усвідомленням своєї переваги, звикнувши подобатися і не відчуваючи ні до кого серйозних почуттів.

Після захоплення Наташею Ростовою і спроби відвезти її Анатоль примушений сховатися з Москви, а потім і від князя Андрія, що мав намір викликати кривдника на дуель. Їх остання зустріч відбудеться в лазареті після Бородінської битви: Анатоль поранений, йому ампутують ногу.

Якщо вам потрібні інші характеристики та образи героїв роману, можете переглянути іх у наступній статті: Головні герої Війна і мир.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы