"Антонівські яблука" Бунін

 

«Антонівські яблука» – розповідь, написана Іваном Олексійовичем Буніним і вперше опублікована в 1900 році. Один з найбільш ранніх прозових творів Буніна.

Історія створення

Спочатку Бунін писав у формі віршів, де відбивав, в першу чергу, свою любов до батьківщини. Але поступово письменник почав думати про створення прозових творів, на зразок «Антонівських яблук». Бажання письменника передати все життя російського середнього і вищого класів вперше було відображено в «Антонівських яблуках», які по праву вважаються гідними пера Буніна. Приблизний час їх написання відноситься до кінця 1890-х, а перша їхня публікація відбулася в 1900 році.

Сюжет

Сюжет в цілому представляє опис спогадів головного героя, причому в кожній з чотирьох глав тексту вони різні (хоча і мають загальний зміст). Так, в першій частині описується торгівля міщан знаменитими «антонівськими» яблуками в серпні, в другій – осінь, дворянський будинок, де жив головний герой і його родичі. У третій описується полювання його зі своїм швагром, Арсенієм Семеновичем, а також настання зими. У четвертій – описується листопадовий день дрібнопомісних людей.

З сюжету виділяється патріотизм самого Буніна, що описує середній (і частково вищий) стан в російському селі, а з стилю написання – особливості художнього слова автора.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы