Характеристика графині Ростова "Війна і мир"

 

Образ графині Ростової в романі “Війна і мир” – графиня, що звикла жити у розкоші, атмосфері любові і доброти. Характеристика графині Ростова з цитатами наведена в цій статті.

Характеристика графині Ростова

Ростова – графиня, «жінка зі східним типом худого обличчя, років сорока п’яти, мабуть виснажена дітьми … Повільність її рухів і говору, що відбувалася від слабкості сил, надавала їй значний вигляд, що вселяє повагу». При створенні образу графині Р. Толстим були використані риси характеру і деякі обставини життя його бабусі по батькові П. М. Толстой і тещі Л. А. Берс.

Графиня Ростова звикла жити у розкоші, атмосфері любові і доброти. Вона пишається дружбою і довірою своїх дітей, балує їх, хвилюється за їхні долі. Незважаючи на гадану слабкість і навіть безвольність, графиня приймає щодо доль дітей зважені та розумні рішення. Любов’ю до дітей продиктовано і її прагнення будь-що одружити Миколу на багатій нареченій, чіпляння до Соні. Звістка про смерть Петі ледь не приводить її до божевілля. Єдиний предмет незадоволення графині – невміння старого графа керувати справами і невеликі сварки з ним через розтрату. При цьому героїня не може зрозуміти ні положення чоловіка, ні положення сина, з яким залишається після смерті графа, вимагаючи звичної розкоші і виконання всіх своїх примх і бажань.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы