Риси характеру Робіна Гуда

 

Робін Гуд – легендарний благородний розбійник, який грабував жадібних багатіїв і роздавав гроші біднякам.За переказами, він діяв зі своєю зграєю в Шервудському лісі біля Ноттінгема і боровся за справедливість – грабував багатих, віддаючи здобуте біднякам Він уособлював благородство, справедливість, був захисником слабких і знедолених. Спокійний, холоднокровний Робін Гуд з палаючим справедливістю серцем став справжнім героєм для всього світу.

Робін Гуд риси характеру

  • сміливість
  • відвага
  • справедливість
  • вірність
  • благородство
  • гордість
  • незалежність
  • співчуття до ближнього

“Робін гордим розбійником був, Жив він не знаючи страху і веселі пісні любив” -так починає невідомий автор 15 століття баладу про Робін Гуда. У кожній з 4-х історій балади ми зустрічаємося з легендарним і відважним ватажком загону “лісових розбійників”, які нападали на багатих і допомагали бідним.

У першій новелі Робін позичає гроші і свого вірного зброєносця Маленького Джона збіднілому лицареві, щоб помститися жадібному абатові.

У другій-хитрістю змушує шерифа Ноттінгемського пообідати з ним олениною, здобутої розбійниками в Шервудському лісі.

У третій-Робін надходить на службу до короля Едуарду.

І в заключній частині Робін повертається до злочинного промислу і дізнається про свою швидку загибель.

Робін Гуд був дуже популярний серед народу. Гордий і незалежний, він протистоїть тим, хто користуючись своїм становищем і багатством, обманював і гнітив простих людей. Але він зберігав вірність королю і не відкидав релігію. Серед його прихильників був навіть один бродячий монах-брат Так. Родом Робін Гуд був з Локслі, а жив в Шервудському лісі.

Основною рисою характеру Робіна було благородство, співчуття ближньому і непримиренність до багатства. Я б порівняла його з давньогрецьким героєм Прометеєм, який подарував людям вогонь.

План характеристики образу Робіна Гуда

І. Робін Гуд — герой фольклорних балад англійського народу.

II. «Розбійник долею він був і рицар — у душі».

1.Портрет.

2.Риси характеру:

а) розум і кмітливість;

б) мужність і сміливість;

в) непримиренність до ворогів;

г) любов до народу;

д) великодушність і щедрість.

ІІІ. Турбота про долю своєї країни.


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы