Характеристика маркізи Дорімени «Міщанин-шляхтич»

 

Характеристика маркізи Дорімени «Міщанин-шляхтич» з твору Мольєра

Характеристика Дорімени «Міщанин-шляхтич»

Маркіза Доримена – представниця аристократії, вдова з комедії Мольєра «Міщанин-шляхтич». До неї таємно залицяються пан Журден і граф Дорант. Заради неї Журден готовий навчитися світським манерами і стати справжнім дворянином. Він витрачає шалені суми на те, щоб догодити маркізі, в той час як хитрий і цинічний граф Дорант приписує всі ці розтрати собі.

Маркіза Доримена мила, але далека від ідеалу. Вона із задоволенням приймає дорогі подарунки і діаманти, при цьому манірно додає, що не варто було так витрачатися.

Те ж саме відбувається під час прийому у пана Журдена, який на її думку влаштував граф Дорант. Вона не без задоволення поглинає вишукані страви, при цьому фальшиво каже, що не варто робити таких розтрат. З появою пані Журден, вона надягає маску збентеження і образи, а потім віддаляється, щоб не вносити смуту в чесну сім’ю.

За нею йде граф Дорант і вмовляє повернутися, щоб не пропустити виставу, підготовлену в її честь. В кінці комедії, Дорант і Доримена вирішують скріпити свій союз у нотаріуса, викликаного для Клеонта і Люсіль.


Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы