"Доля людини" сюжет

 

«Доля людини» – розповідь Михайла Шолохова, написаний в 1956-1957 роках. Михайло Шолохов “Доля людини” сюжет – доволі драматичний, але книга дуже цікава.

“Доля людини” сюжет

З початком Великої Вітчизняної війни шоферові Андрію Соколову доводиться розлучитися з сім’єю і піти на фронт. Уже в перші місяці війни він отримує поранення і потрапляє у фашистський полон. У полоні він переживає всі тяжкості концтабору, завдяки своїй мужності уникає розстрілу і, нарешті, тікає з нього за лінію фронту, до своїх. У короткій фронтовій відпустці на малу Батьківщину він дізнається, що його кохана дружина Ірина і обидві дочки загинули під час бомбардування. Із рідних у нього залишився тільки молодий син-офіцер. Повернувшись на фронт, Андрій одержує звістку про те, що його син загинув в останній день війни.

Після війни самотній Соколов працює в чужих місцях. Там він зустрічає маленького хлопчика Ваню, що залишився сиротою. Його мати померла, а батько пропав безвісти. Соколов каже хлопчикові, що він його батько, і цим дає хлопчикові (і себе) надію на нове життя.

Дві осиротілі людини, дві піщинки, закинуті в чужі краї військовим ураганом небаченої сили … Що чекає їх попереду? І хотілося б думати, що ця російська людина, людина незламної волі, і близько батьківського плеча виросте той, хто подорослішавши, зможе все витерпіти, все подолати на своєму шляху, якщо його покличе Батьківщина.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы