Опис тварини

 

Опис тварини на українській мові допоможуть скласти подані варіанти розповідей.

 

Художній опис тварини

Я дуже люблю тваринок. Якось, повертаючись зі школи, побачила на подвір’ї гарного пухнастого котика і взяла його додому.
Вушка в мого улюбленця завжди розкішні, проте насторожені. Мають вони форму трикутника. Якого кольору очі? Зелені, лагідні. У мене таке враження, що котик Васько завжди підсміюється — така у нього хитрувата мордочка.
А як приємно його гладити! Шерсть у хитрунчика блискуча, пухнаста, темно-сірого кольору. На грудях та вушках білі плямочки. Лапки у котика м’якенькі, схожі на подушечки. Хвостик пухнастенький, інколи закручений бубликом.
Васько любить гратися будь-чим, а найбільше — м’ячиком. Влітку гріється на сонечку на подвір’ї, а взимку — біля пічки.
Я люблю тримати його на колінах і розмовляти з ним. Здається, він усе розуміє. І якщо я йому жаліюсь, горнеться до мене і лиже руки.

Олександра Каїнчук

Твір-опис тварини у художньому стилі

В мене був День народження і мені подарували собаку. Це була наша перша зустріч з Джеком. Він тоді був маленьким. Але зараз Джек виріс майже вдвічі і має 50 см у висоту і майже 70см в довжину. Шерсть Джека має руде забарвлення з чорними та коричневими плямами. Шерсть є короткою і гладенькою. Мордочка довгуватої форми, вушка стирчать, а коричневі оченята зовжди створюють добрий погляд і вираз обличчя Джека. Але він є спритним та енергійним. Але в той же час добрим і хорошим другом для мене. Я завжди зможу відрізнити його від інших собак по його хвостику, що завжди кумедно закручений догори.

Опис тварини

Я дуже люблю домашніх тварин. І ось нарешті батьки мені подарували на день народження кошеня. Воно було маленьким, пухнастим, чорного кольору з білою цяткою на лобі. Точка мала форму зірочки, тому всі почали називати кошеня Зірочкою. Кругленька мордочка з чорним носиком, блискучими очицями і маленькими вушками зачаровувала кожного.

Яке воно було смішно! Товстеньке, на коротких ніжках. Кожен раз, коли воно мене бачило, підбігало, терлося об ноги, ніби запрошувало погратися з ним. Кошенятко мав веселу вдачу, а тому дуже швидко стало улюбленцем родини.

Найбільше Зірочка любила гратися з паперовим метеликом. Кошенятко весело підстрибувало, ставало на задні ніжки, крутило голівкою.

Я дуже люблю свою Зірочку і задоволений тим, що вона у мене є.

Опис тварини в художньому стилі

У моєї бабусі є собака. Це велика вівчарка, яка має кличку Рекс.

У нього довга густа шерсть білого кольору. Голова велика, мордочка подовжена, звужена до носа. Очі в Рекса темні і розумні. Дивиться він на всіх пильним, уважним поглядом. Стрункі довгі ноги заросли гладкою шерстю. Хвіст коротенький, а з нього хвилями спадає шерсть.

Рекс великий і сильний, і характер має хороший і спокійний. І хоча він уже дорослий, любить гратися з м’ячиком, бігати зі мною наввипередки.

Мені подобається Рекс, і я залюбки з ним граюся.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы