Опис райдуги в художньому стилі

 

Художній твір “Веселка” допоможе описати як виглядає веселка та написати власний твір. Твір-опис природи “Веселка” можна доповнити цікавими фактами, щоб художний опис барвистої небесної дуги веселки був ще й цікавим.

Опис райдуги в художньому стилі

Люди поділяються на дві категорії: ті, хто люблять дощ, і ті, хто його не можуть терпіти. Добре, що я належу до першої групи. Звичайно я можу назвати безліч причин за що я люблю дощ (наприклад, за свіжість і очищення, за грім, за калюжі), та головною є веселка. Вам дивно? Чому ж? Адже саме після дощу з’являється це чудо природи веселка, яку всі завжди шукають в небі. Шкода, що вона з’являється не після кожного дощу.

Пам’ятаю як вперше побачив веселку – мені було роки чотири (може я й бачив її раніше, але ж був зовсім малим, тому геть нічого не пам’ятаю) і тоді я гуляв з бабусею садком – вона збирала яблука зірвані вітром і дощем, а я крутився біля неї і “дихав свіжим повітрям”. Яблука майже всі були на землі, та деякі ще висіли на дереві. Я став розглядати крапельки дощу, які залишились на яблуках та листях і несподівано побачив за листям, на небі, щось дуже гарне – воно було великим і кольоровим. Бабуся пояснила, що це райдуга, або ж веселка.

Вона часто з’являється після дощу щоб повеселити людей (саме тому має назву веселка). Вона схожа на місток або має форму півкола, дуги (тому ще одним її ім’ям є райдуга).

В ній містяться аж сім кольорів, які плавно переходять один в одного. Найпершим є яскравий червоний, що нагадує про тепло, яке повертається після дощу. Другим є помаранчевий, що символізує яскраві квіти, що ростуть завдяки дощу. Третім – жовтий, він нагадує про повернення сонечка після негоди. Четвертим стоїть зелений – він означає зелену травичку, яка буде рости саме завдяки дощу. Після нього йде блакитний – колір чистого ясного неба, що повертається після дощу. За ним – синій, колір темних дощових хмар. Останнім же є фіолетовий – колір щастя і радості.

Пам’ятаю, як після розповіді бабусі я ще довго розглядав веселку й усі переливи її кольорів аж доки вона не почала зникати. І тут також бабуся прийшла на допомогу і пояснила, що сонечко нагріло повітря і через це веселка розтанула. Це було так красиво і цікаво!

Відтоді я завжди з очікуванням чекаю дощу, бо знаю – він може подарувати яскраву веселку.

Автор: cup_of_flowers

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы