Розповідь про комаху

 

Скласти розповідь про комаху, яка перша прокинулась навесні Вам допоможуть подані варіанти творів.

 

Розповідь про комах 2 клас

На Землі живе безліч різних комах. Більшість із них вміє літати. Завдяки комахам люди збирають врожаї,. бо саме вони запилюють рослини.

Метеликів відносять до комах. Вони мають красиве забарвлення. Метелики спритно літають, зловити їх дуже важко.

 

До комах відносяться і бджоли. Та найцікавіше як живуть ці комахи. Вони утворюють велику родину. Є велика бджілка з довгастим черевцем – це матка. Завдяки їй народжуються нові бджоли. Робочі бджоли дуже працьовиті. Дають людям корисний мед. Охороняють вулик від непроханих гостей. Чоловічі особини називають трутнями, бо вони не вміють збирати мед. У великій бджолині родині кожен виконує свою роль.

Розповідь про комаху навесні

Наближається довгоочікувана весна. Весна радує кожного першими ласкавими сонячними променями, зеленою травичкою і цвітінням дерев. А ще в цей час прокидаються, після тривалого зимового сну, різні комахи, що наповнюють повітря навколо дзижчанням, скрекотом і яскравими фарбами.

Як тільки в березні починає теплішати, біля води можна помітити самих ранніх комах – веснянок. Навколо ще лежить сніг, а ці створіння з прозорими крильцями і тонкими вусиками на голові вже літають поруч із водоймами …

Розповідь про комаху, яка перша прокинулась навесні

Коли пригрівають лагідні весняні промені, однією з перших комашок прокидається сонечко. Ці комахи злітають у повітря, сідають на людей, повзають по рослинах та деревах. Сонечко – це яскраво-червона комаха з чорними цяточками. Взимку вона впадає у сплячку, бо лише так може пережити зимові холоди.

У травні сонечка вже розмножуються: вони відкладають яйця на стеблинах та листочках. Маленькі сонечка стають дорослими за два місяці, харчуються вони дрібними комашками, тлями. Ця комаха — хижак, проте люди все одно дуже прихильні до неї. Мабуть, за її красу та за це, що вона знищує шкідливих комах, які псують садові рослини.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы