Розповідь про горіх

 

Опис горіха допоможе Вам скласти розповідь про горіх на українській використовуючи подані варіанти.

 

Казкова розповідь про горіх

Був холодний осінній ранок. Вітер зривав з дерев останні листочки. На землю упав маленький Горішок. Він був дуже наляканий і сумний. Горішку захотілося повернутися на дерево. Він став проситися у горіха взяти його назад на гілочку. Але горіх відповів, що йому краще залишитися на землі, пустити коріння і рости великим і високим.

Розповідь про горіх 3 клас

У моєму саду росте крислатий горіх.

Дерево високо піднімається над будинком. Це могутнє дерево з кулеподібною кроною. Листки великі, овальні, з рівними краями. У травні з гілок звисають зелені сережки. Так цвіте горіх. Згодом рясно покривається зеленими круглими плодами. Восени плоди чорніють і падають зі стукотом на землю. Вони дуже поживні.

Ми любимо їсти смачні горішки.

Опис горіха

Горіх волоський — швидкоросла, світлолюбна, теплолюбна, посухостійка рослина. Цвіте у квітні — травні. Плоди достигають у вересні.

Стовбур волоського горіха товстий і гіллястий, вкритий ясно-сірою корою з поздовжніми тріщинами.

Листки великі, чергові (20-40 см завдовжки), непарноперисті з 7—11 листочками, з яких верхній найбільший.

Плід — несправжня кістянка, дуже різноманітної форми (від округлої до яйцеподібної; до 5 см завдовжки, до 3 см завширшки), зверху покрита зеленою оболонкою. Зовнішня оболонка плода зелена, м’ясиста, внутрішня — дерев’яниста, зморшкувата, ребриста. Кістянка, облущена від зовнішньої оболонки, складається із зовнішньої дерев’янистої оболонки і ядра. Поверхня дерев’янистої оболонки має випуклий шов, який ділить плід на дві половинки. Всередині плоду є одна або дві (інколи і більше) перегородки.

В Україні поширений у садово-паркових культурах, у лісових насадженнях як плодова супутня порода, в лісосмугах і придорожніх посадках. Заготівля можлива в місцях вирощування. Назва походить від назви Волощини, звідки його вперше привезли в Україну

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы