Опис собаки

 

Собака – домашня тварина та улюблений друг дорослих та дітей. Опис собаки художній чи науковий часто потрібний для написання гарного твору чи статті. Сьогодні мо розгленемо опис собаки на українській мові, вашій увазі представлено кілька варіантів, які ви можете скомпонувати, щоб самостійно описати свого домашнього улюбленця.

 

Опис домашнього улюбленця собаки

Мені завжди хотілося мати собачку, неважливо якої породи та розміру. І ось одного разу, на мій день народження, батьки подарували мені собаку. Я про неї завжди мріяв. З тих пір з нами живе ще один член нашої дружної сім’ї. Ми назвали собаку Альфою. Це ім’я їй дуже підходить. Її порода називається боксер.

Наша собака темно-рудого кольору, з білими плямами на грудях і животі. Ще у неї є білі плями на лапах, вони дуже нагадують шкарпетки. Морда у неї чорна. Її шерсть – дуже коротка і тонка, приємна на дотик. У Альфи дуже гарні очі темно – горіхового кольору. По очах завжди можна визначити її настрій. То вона дивиться весело і грайливо, то розумно і серйозно.

Альфа – це сильна, м’язиста, дуже енергійна собака. Вона обожнює ходити на прогулянки і бігати. Мені дуже подобається грати з нею. Вона виконує безліч команд і різних трюків. Альфа дуже життєрадісна і дружелюбна. У неї поступливий характер. Вона часто грає з моїми друзями. Альфа завжди відчуває настрій оточуючих. Якщо я чимось засмучений, вона намагається втішити і розважити мене. Альфа стала справжнім членом нашої сім’ї. Вона мій вірний друг і захисник.

Твір-опис про собаку

В мене був День народження і мені подарували собаку. Це була наша перша зустріч з (кличка собаки). Він(вона) тоді був (була) маленьким(ою). Але зараз вона виросла майже вдвічі і має 50 см у висоту і майже 70см в довжину. Шерсть собаки має руде забарвлення з чорними та коричневими плямами, вона коротка і гладенька. Мордочка довгуватої форми, вушка стирчать, а коричневі оченята завжди мають добрий погляд. Але він(вона) є спритною та енергійною. Але в той же час доброю і хорошим другом для мене. Я завжди зможу відрізнити його(її) від інших (порода собаки) по її хвостику, що завжди кумедно закручений догори.

Опис собаки вівчарки

У моєї бабусі є собака. Це велика середньоазіатська вівчарка, яка має кличку Рекс. До нас він потрапив, коли був зовсім маленьким. Тоді Рекс був схожий на кумедне ведмежа, і ми всі любили з ним гратися.

Зараз у нього довга густа шерсть білого кольору, на спині злегка завихрена. Голова велика, мордочка видовжена, звужена до носа. Очі у Рекса темні і розумні. Дивиться він на всіх пильним, уважним поглядом. Стрункі довгі ноги заросли гладенькою шерстю. Хвіст коротенький, а з нього хвильками спадає шерсть. Рекс великий і сильний, та характер має добрий і спокійний. І хоча він уже дорослий, любить гратися з м’ячиком, бігати зі мною наввипередки. Мені подобається Рекс, і я залюбки з ним граюся.

Художній опис собаки

Я хочу описати собаку породи пекінес, оскільки я давно мрію, щоб батьки подарували меню саме таку домашню тварину.

Пекінес – декоративна порода собак, виведена в Китаї, одна з найдавніших порід собак. У неї невеликий зріст. Шерсть у цієї собачки дуже гарна: довга та пухнаста. Мордочка її невелика, переважно чорного кольору, спереду приплюснута. Очі чорні, мов вуглинки, теж невеликого розміру. Два довгих пухнастих вуха опускаються і звисають навколо невеликої голови. Хвіст довгий та пухнастий. Забарвлення переважно руде, проте зустрічаються чорні та білі пекінеси.

А ще я недавно дізнався, що Пекінес Паггі, десять років від роду, у 2011 потрапив до Книги рекордів Гіннеса як володар найдовшого язика на планеті серед собак. Його довжина становить 11,43 см.

Саме тому я давно мрію про такого друга, а назвав би я його Нік.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы