Метелик адмірал: опис

 

Метелик Адмірал опис для дітей та школярів допоможе написати твори чи розповідь.

 

Метелик Адмірал опис для дітей

Гуляючи восени по парку, саду, в загальному, по тих місцях, де ростуть яблуні і груші, складно не звернути увагу на яскраво забарвленого метелика – Адмірала. Влітку ви цього метелика можете побачити тільки в серпні. Також адмірала можна зустріти навесні – тоді літають перезимувавші особини.
Адмірал не полохливий, іноді сідає на одяг, в цьому випадку можна з детально роздивитися це чудове створіння.

Адмірал – метелик з розмахом крил 50-65 мм. Загальний фон крил чорно-бурий з яскравими цегляно-червоними перев’язами, що нагадують адміральські лампаси.

Метелик Адмірал опис

Перш ніж приступити до опису метелика, хотілося б трохи зупинитися на тому, як він отримав таку назву. Нещодавно вчені з’ясували, що він має тісний зв’язок з морем. Виявляється, метелик здійснює переліт з Європи до Африки і навпаки. Але, що дивно: як ця комаха з такими витонченими і слабкими крильцями здатна подолати такий тривалий шлях. Адже навіть «досвідчені» дикі птахи і то не всі можуть долетіти до місця зимівлі і назад додому. Можна тільки уявити скільки адміралів гине в шляху. Тому їх так і назвали, адже цих метеликів порівнювали з адміралами, які довгий час проводили в морі.

Адмірал з Європи летить в Африку, щоб відкласти там яйця і загинути. А ось його потомство робить на наступний рік зворотний переліт. Звичайно, не всі метелики роблять такі подорожі. Але якщо раптом на природі Ви побачили метелика з пошкодженими або зблякли крилами, то знайте, що перед Вами відважний мандрівник.

Якщо адмірал не полетів в Африку, то на зимівлю метелик облаштовується під кору дерева або щілину. Як тільки теплі, весняні промінчики сонечка починають пригрівати, він прокидається і покидає місце зимівлі. А ще цього метелика можна побачити в місцях проростання кропиви і чортополоху, якими він і харчується.

Гусениці метелика адмірал пофарбовані в чорний, зелений або жовто – коричневий колір. Головною їх відмінністю є жовта смужка на бічній частині тіла і колючки. Лялечки перетворюються в метеликів в кінці літа: липень-серпень.

Опис метелика Адмірала

Лісові узлісся й галявини, сади і луки, береги залитих сонцем річок – це улюблені місця метеликів Адміралів. Метелика назвали адміралом за яскравий зовнішній вигляд, точніше – за облямовані широкою червоною смугою чорні крила. Червона облямівка, ніби адміральські лампаси, проходить по низу задніх крил і по середині передніх, на яких, як зірочки, розсипані білі плями.

В розмаху крила у адмірала до 6 сантиметрів. Вони можуть переносити метелика на великі відстані. Адже адмірал – метелик перелітний. Великими зграями прилітають вони з Африки. Відкладають яєчка, з яких народжуються білуваті, з жовтими крапочками, смужками і шипами гусениці.

Більшість народжених у другій половині літа адміралів восени відправляються на південь. Там вони виводять потомство і гинуть. А молоді метелики повертаються, щоб продовжити свій рід. Якщо вони не летять в Африку, то від зими вони рятуються під корою дерев, в глибоких ущелинах, де не зачепить мороз. Навесні, коли в лісі ще повно снігу, метелики, відігріті сонечком, вибираються з укриттів і пурхають на захищених від вітру узліссях.

Гусениці адміралів харчуються тільки кропивою і будяками, а метелики-адмірали п’ють солодкий нектар квіток, сік дерев і плодів.

Метелик адмірал красивий, але зустрічається рідко.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы