Опис конвалії

 

Опис квітки конвалії допоможе написати твір у художньому чи науковому стилі.

 

Конвалія опис

Весною на луках та в лісі одими з перших квітнуть маленькі біленькі квіти- це конвалії. У конвалії приємний духмяний аромат. ЇЇ ніжні квіти схожі на маленькі дзвіночкі. Ще вона має два широкі зелені листки. Конвілія – належить до рідкісних рослин. Саме тому її занесено до Червоної книги. Бережіть ці квіти, вони – окраса нашої землі!

Конвалія опис рослини

Конвалія – квітка весни. Свою назву вона отримала недаремно, адже з латини назва перекладаеться як “лілія долин, квітуча в травні”. Росте конвалія в лісі, любить затишні тінисті місця, тому знайти її не так вже легко! Цвіте в нашій місцевості на початку травня. В широких листках конвалії ховаються маленькі, крихітні, біленькі квіточки. Вони ніби дзвіночки! А який у конвалії аромат… Це пахощі лісу та весни. Але конвалія не лише тішить красою та ароматом, але й домогає лікарям лікувати людей. Її вікористовують для виготовлення ліків. Ось яка вона – лісова красуня та цілителька!

Конвалія опис квітки

Художній опис конвалії

Конвалія — одна з перших весняних квіток. Вона така маленька, скромна, в лісі вона ніби ховається під деревами серед трави. Не одразу її і побачиш. Шукаєш-шукаєш, і несподівано перед очима відкривається галявинка, вкрита крихітними білими дзвіночками. Вони такі ніжні, тендітні, а візьмеш їх у руки і відчуєш солодкий аромат. Маленький дзвіночок пахне лісом, весною. Якщо зібрати маленький букетик, конвалії будуть довго тішити своєю красою і пахощами.

Конвалія опис для дітей

Конвалія — це невелика рослина роду багатолітніх трав родини лілейних.

Конвалія виростає до 20—30 сантиметрів заввишки, має довге та широке листя, в період цвітіння на стеблині з’являються білі невеличкі квіти, що розташовуються одна за одною і мають сильний приємний аромат.

Росте конвалія в лісі, любить затишні тінисті місця, цвіте на початку травня.

Конвалію використовують у фармацевтичній промисловості для виготовлення ліків, а також як декоративну квітку.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы