Опис орла на українській мові

 

Опис орла на українській мові допоможе дітям скласти розповідь про орла та отримати гарну оцінку.

Орел-могильник опис на українській мові

Орел-могильник – це великий хижий птах, що мешкає в лісах і полює на відкритому просторі. Їх не часто побачиш у нашому краї. А літають вони дуже високо.

Орли мають великі розміри. Їх тіло вкрите пір’ям темно-бурого кольору, верх голови і шиї жовтуватий, на плечах є крупні білі плями. На голові орла розміщений міцний дзьоб, яким він клює здобич.

Виглядаючи здобич, орел літає високо в небі. Він у польоті з висоти шукає здобич на землі. Крила орла великі. Їх розмах може сягати двох метрів.

Орел, на мою думку – це найвеличніший птах, він володіє надпотужним зором, силою, швидкістю. Тому мужню людину часто порівнюють з орлом.

Орел-могильник: опис

Орел-могильник лише трохи поступається за розмірами Беркуту. Старі орли-могильники темно-бурі з яскравим білим плямою на кожному плечі. У молодих птахів забарвлення світліше і на оперенні добре видно світлі смуги. Як і беркут, могильник чудово літає, часто й подовгу тримаючись в висхідних потоках повітря.
Він також вільно пересувається по землі і кроком і бігом. Але робить він це дуже рідко – найчастіше вранці, коли земля ще не прогрілася. У цей час ще немає висхідних потоків повітря, і могильнику дуже важко злетіти. Голос могильника – орлиний клекіт, але дуже своєрідний. Він чимось нагадує собаче тявкання і звучить так: “тьяф-тьяф-тьяф”.
Могильники мешкають в Південно-Східній Європі, в серединних районах Азії, але більша частина цих рідкісних птахів мешкає в Казахстані.
Як і інші орли, могильники найчастіше гніздяться на деревах, але можуть вити гнізда і на землі.
Самка відкладає зазвичай 2, рідше 1 або 3 яйця. Висиджують їх обоє батьків близько 45 днів. Після того як вилупляться пташенята, батьки вигодовують з 65-77 днів. Їжа може бути найрізноманітнішою, залежно від місця проживання. Найчастіше це дрібні гризуни і птахи.
Незважаючи на заборону полювання на цього хижого птаха, їх чисельність неухильно скорочується.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы