Опис фіалки

 

Фіалка опис рослини в художньому та науковому стилі на українській мові для дітей викладено в цій статті.

 

Опис фіалки кімнатної

У мене вдома на підвіконні росте багато сортів фіалки – це білі, блакитні, фіолетові, бордові квіти. Насправді ці прекрасні квіти називаються «семполія фіалкоцветная». Батьківщиною цієї рослини є Узумбарские гори, що знаходяться на кордоні Кенії і Танзанії. Я люблю доглядати за квітами: поливати, розпушувати землю, підгодовувати мінеральними добривами. Фіалки цілий рік цвітуть і радують мене своїми різнокольоровими суцвіттями, приносячи радість і затишок в наш будинок.

Фіалка лісова опис

Весною у лісі можна зустріти блідо-голубу фіалку. Вона дуже красива! Стебельце – тоненьке, мов зелена ниточка. Листочки ніжні, тонетькі, мов найтонча тканика. Квітка невеличка, але дуже класива.

Росте фіалка групами, родичами. Пелюстки, неначе маленькі мурашки. На дотик квітка лагідна, немов матусині руки. Запах приємний, як найдорожчі парфуми.

Листочки світло-зелені, лагідні. Ось така красива, весняна фіалка!

Фіалка опис для дітей

Фіалка дуже красива квітка! Фіалки бувають не тільки фіолетові, а й рожеві, червоні, сині, білі.

Фіалка, що уособлює прихід весни, пожвавлення природи, – улюблена квітка у багатьох народів. Ці ніжні маленькі квіти сповнені вишуканості, неземної краси і досконалості.

Цвіте фіалка дев’ять місяців в році, незалежно від пори року, не викликає алергічних реакцій. Ця кімнатна рослина абсолютно не примхлива, не вимагає яскравого освітлення. Запах фіалок надає чудове дію одночасно на інтелект і душу, налаштовує на оптимістичну ноту, знімає напругу, активізує захисні сили організму, допомагає від безсоння.

Опис фіалки в художньому стилі

При погляді на фіалку людина просто переймається ніжністю. Ці прекрасні фіолетові квіточки виростають в основному в регіонах з помірним кліматом і в горах, тому вони виглядають настільки ніжно і навіть вразливо. Також варто зауважити, що фіалки дуже люблять квітники – люди, які професійно займаються квітами.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы