Дзвіночки квіти опис

 

Опис квітів дзвоників в науковому стилі та художньому допоможе написати власний твір. Рослина дзвоники опис пояснить чому ця квітка отримав таку назву.

 

Дзвоники опис

Дзвіночки – рослини дуже різноманітні за формами, розмірами і забарвленням. Серед них зустрічаються багаторічні, дворічні та однорічні види з прямими, гіллястими, рідше кучерявими стеблами.

Листя дзвіночків прості, подовжені або довгасті, з цільним, зубчастим або пільчатим краєм.

Низькорослі, що стеляться землею, і стрункі,що високо піднімають свої волотеві суцвіття, сині й білі, рожеві й фіолетові, з різноманітними формами віночка, дзвоники завжди звеселяють серця людей.

А таку дзвінку назву отримали через форму квітки, пелюстки якої зрослися, утворивши крихітний дзвоник.

Лісові дзвіночки опис

Дзвіночок – невибаглива рослина з квітками у формі дзвону.

Забарвлення квіток може бути різне: блакитне, синє, фіолетове, біле і навіть рожеве. Різниться також їх розмір і форма листя. Квіти зазвичай зібрані в кисті або волоті, але бувають види з поодинокими квітками. Вночі та в негоду квітки рослини закриваються, захищаючись від роси і дощової води. Часто всередині них ховаються комахи.

Більшість видів цієї рослини багатолітні, вони роками ростуть на одному і тому ж місці. Після цвітіння утворюється плід-коробочка, через деякий час вона лопається, і дозріле насіння падає на землю.

Опис дзвіночка 3 клас

Дзвіночок – красива рослина, квітка якої має в усі відтінки синього кольору. Назву ця квітка отримала заслужено – за формою вона схожа на справжнісінький дзвін.

Ростуть дзвіночки, в основному, на луках, але люблять також селитися на лісових галявинах, а деякі види дзвіночків освоїли навіть гірські схили.

Дзвіночок славиться різноманітністю видів. На території нашої країни налічується більше двадцяти різних видів. Наприклад, на просторих луках найчастіше зустрічається дзвіночок розлогий. Рослина ця має одну особливість – у неї дуже слабке тонке стебло, тому вона добре росте там, де тісно сплітаються інші види трав, які служать для дзвіночка розлогого своєрідною опорою. А розлогим його називають за стебло, на якому відгалужується багато гілочок, покритих численними квітами.

Форма квітки у вигляді дзвіночка у цієї рослини формується за рахунок того, що її пелюстки зростаються і утворюють характерну чашу. Вдень у гарну погоду квітка дивиться в небо, а в разі дощу або з настанням темряви нахиляться до землі. Оскільки зрощені пелюстки не можуть закритися на ніч, як це відбувається в інших квітів, рослина це полюбилося різних комах, які забираються в «дзвіночок» переночувати і погрітися.

Художній опис квітки дзвіночок або опис в науковому стилі Ви можете писати в коментарях щоб допомогти своїм одноліткам.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы