Пінгвіни опис для дітей

 

Як виглядає пінгвін розповість опис пінгвіна для дітей. Опис пінгвіна можна доповнити цікавою інформацією.

Пінгвіни опис для дітей

Унікальний пташиний світ не перестає дивувати нас своєю різноманітністю. Зовнішній вигляд, повадки, спосіб життя викликають захоплення і масу позитивних емоцій. Кожен птах заслуговує на особливу увагу.

Симпатичні пінгвіни своєрідні та милі, їх знає кожен. Смішна хода і цікаве забарвлення надають їм кумедний вигляд. Грудка у них білого кольору, а спинка, крила і хвостик – чорного. Що надає ілюзію, ніби птах одягнений в костюм. Зріст найбільшої особини імператорського виду – 160 сантиметрів. Тулуб пінгвінів будь-яких видів має овальну форму. Дзьоб середніх розмірів, витягнутий і загострений.

Зона поширення пінгвінів – узбережжя Антарктиди, Південної Америки, Нової Зеландії та Австралії. Вони пристосувалися до суворих кліматичних умов. Цим птахам комфортно серед крижаних пустель і лютого холоду. Вижити в морозних умовах допомагає товстий шар підшкірного жиру і оперення, яке непромокає.

Всього на планеті налічується 17 видів пінгвінів. Існують галапагоські особини, які мешкають на екваторі. Їхнє життя проходить на Галапагоських островах.

Пінгвіни, які мешкають в Антарктиді, звуться королівськими та імператорськими. Для них важливо жити поблизу морських холодних течій, які багаті на рибу та інший кормом.

Ці представники пташиного царства не можуть літати, та й на суші їх хода дуже незграбна. Але в морській стихії вони досить моторні, можуть навіть змагатися з дельфінами і тюленями. Крила виконують функцію весел, які сприяють розвитку швидкості до 40 км / год. Захоплює видовище, коли ці милі створіння пірнають на глибину в десятки метрів і вистрибують з води на 1,5-2 метра.

Пінгвіни – кочують птиці, щоб доплисти до місць гніздування, вони долають сотні кілометрів. Їх колонії складаються з більш мільйонів особин.

Кладка яєць імператорського пінгвіна складається з одного яйця. Висиджує яйце самець. Після того, як вилуплюється пташеня, батько годує його зі свого зоба, потім повертається самка, а батько йде відгодовуватися.

Vchys: ГДЗ, Решебники , Ответы, Реферати, Твори, ПрезентаціїГДЗ, Решебники и Ответы